Hoopers

Behaalde Promotie Punten:

  • Technical A: VP 6, NH 3
  • Speed A: VP 2, NH 2

Behaalde Titel Punten:

  • 2024

    Technical B: VP 0, NH 1

  • 2023

    Technical B: VP 1, NH 4

 

Uitslagen:

2024

  • 09-05 NHN Bunschoten, 26 deelnemers SA1: GP 5e plaats, VP DK, NH 2e plaats + PP.
  • 28-04 NHN Dordrecht, 11 deelnemers TB1: GP 2e plaats, VP DK, NH 2e plaats + TP
  • 31-03 NHN Emmen, 19 deelnemers SA1: GP 6e plaats, VP 8e plaats + PP, NH 9e plaats + PP.

2023

  • 12-11 NHN NK, 8 deelnemers, klasse TB1, GP 5e plaats, VP DK, NH 6e plaats.
  • 17-09 NHN Zuidlaarderveen, 9 deelnemers, klasse TB1, GP DK, VP 2e plaats + TP, NH 1e plaats + TP.
  • 16-09 NHN Zuidlaarderveen, 23 deelnemers, klasse SA1, GP 3e plaats, VP 6e plaats + PP, NH DK.
  • 03-09 NHN Vught, 7 deelnemers, klasse TB1, GP DK, VP DK, NH 1e plaats + TP.
  • 16-04 NHN Delft, 7 deelnemers, klasse TB1, GP 4e plaats, VP DK, NH DK
  • 02-04 NHN Dordrecht, 8 deelnemers, klasse TB1, GP 3e plaats, VP DK, NH 2e plaats + TP.
  • 12-03 NHN Emmen, 6 deelnemers, klasse TB1, GP 3e plaats, VP DK, NH 1e plaats + TP.

2022

  • 20-11 NHN NK Den Dungen, 13 deelnemers, klasse TA1, GP DK, VP DK, NH 4e plaats, 8e overall. 
  • 23-10 NHN Emmen, 23 deelnemers, klasse TA1, GP 7e plaats, VP 4e plaats + PP, HN 3e plaats + PP.
    ⚜️5 promotiepunten behaald TA1, promoveren mag⚜️
  • 18-09 NHN KC Delft, 18 deelnemers, klasse TA1, GP DK, VP 1e plaats + PP, HN 4e plaats.
  • 03-09 NHN KC Scheldezoom, 13 deelnemers, klasse TA1, GP 1e plaats, VP 1e plaats + PP, NH 5e plaats.
  • 03-07 NHN Vught, 20 deelnemers, klasse TA1, GP 1e plaats, VP 5e plaats, NH 5e plaats.
  • 22-05 NHN Fun2gether s-gravezande, 19 deelnemers, klasse TA1, GP 9e plaats, VP 2e plaats + PP, NH 2e plaats + PP.

        🏆Gekwalificeerd voor NK Technical 🏆

  • 08-05 NHN KC Delft, 18 Deelnemers, klasse TA1, GP 5e plaats, VP 1e plaats + PP, NH 4e plaats.
  • 16-04 NHN KVVP Spijkenisse, 25 deelnemers, klasse SA1, GP 11e plaats, VP 5e plaats, NH 4e plaats + PP.
  • 10-04 DJFD Zeewolde ?? deelnemers, klasse Rookie Large, hooper 10e plaats , regular DK, spel 1 3e plaats, spel 2 DK.
  • 03-04 NHN Zuidlaarderveen, klasse SA1, 15deelnemers, VP DK, GP 4e plaats, NH DK.
  • 20-03 DJFD Zeewolde, 52 deelnemers, klasse Rookie Large, hooper DK, regular DK, spel 1 DK., spel 2 DK.

2021

  • 21-11 NHN NK Den Dungen, 17 deelnemers, klasse TA1, VP 2e plaats, NH 2e plaats, GP DK. 5e overall
  • 17-10 NHN Gorssel, 21 deelnemers. klasse SA1, VP DK, NH 9e plaats, GP 10e plaats. 
  • 03-10 NHN Delft, 45 deelnemers, klasse SA1, VP DK, NH DK, GP 3e plaats.
  • 11-09 NHN KC Zoys, 16 deelnemers, klasse TA1, VP 1e plaats + PP, NH 8e plaats, GP DK.                     

🏆Gekwalificeerd voor NK Technical 🏆

  • 29-8 NHN Vught, 15 deelnemers, klasse TA1, VP DK, NH 5e plaats, GP DK. 
  • 22-8 H4AN Dronten, 14 deelnemers, klasse H1, 3x clear round, 1e plaats. 
  • 15-8 DJFD Wijk bij Duurstede, 45 deelnemers, klasse Rookie, HR1 DK, HH 8e, HR2 5e.
  • 31-7 H4AD Schwerinsdorf, 16 deelnemers, klasse H1, 3x clear round, 1e plaats.
  • 25-7 H4AN Dronten, 8 deelnemers, klasse H1, 2x clear round, 2e plaats.

2019

  • 9-11 FHN Zuidwolde 7 deelnemers. klasse D1. NH 5e plaats, spel 4e plaats, VP disk.
  • 28-9 FHN Dedemsvaart 6 deelnemers. Klasse D1. NH disk, spel disk, VP disk.